Baymak Novadens Premix

Baymak Novadens Premix

airfel kombi premix

BAYMAK

Novadens Premix

Baymak novadens premix , sahip olduğu üstün teknolojisi sayesinde ideal yanma ve tasarruf sağlıyor. Bu sayede Baymak kombi, hava ve gaz dengesini ahenk içinde ayarlayan sistemi ile en yüksek nitelikli Premix’e sahiptir. Premix teknolojiye sahip Baymak novadens kombiler ideal yanma seviyesini düşük sıcaklık değerleriyle yakalıyor ve ekonomik bir ısınma sağlıyor. Üstün teknoloji ile üretilen yoğuşmalı Baymak novadens premix kombilerin arıza tespiti, Led ekranlı kontrol panelleri sayesinde basit bir şekilde takip edilebiliyor ve gereken önlemin en kısa sürede alınmasını kolaylaştırıyor.

kampanya
a heat
a water

Neden Baymak Novadens Premix Kombi Kullanmalıyım ...

Dış etkenlerden kolayca etkilenmeyen sağlam kasa ve rahat kullanma deneyimi yaşatan led ekrana sahiptir. Bir adet reset düğmesi, iki adet kullanım suyu ayar düğmesi, iki adet ısıtma devresi düğmesi bulunur. Ayrıca Baymak novadens premix, NOX 5 klasmanı kombi ayrıcalığıyla farkını ortaya koyar. Yüksek su akımı ve kullanım suyunu yüksek hızda ısıtma avantajı sayesinde sıcak su kullanımından en yüksek konforla faydalanmanızı sağlar. Yüksek hızda akan sıcak su ile dilediğiniz her zaman ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Standart model kombilere göre modern bir tasarıma sahiptir ve ısı ayarlama panelindeki çarpıcı tasarım her alanda şık görünümüyle göze çarpar.

BAYMAK

Bütçe Dostu Baymak Novadens Premix Fiyatları 

Ödüllü Enerji Verimliliği ve Muhteşem Tasarım

Kullandığı enerji verimliliği %109,1 ve 24 kW olan ısıtma gücüyle bütçenizin dostu Baymak novadens premixavantajlarıyla aradığınız kombi konforunu sağlıyor. Ayrıca enerji verimliliği sertifikası 4 yıldız olan bu kombiler, 80 x 45 x 34’lük ölçüleri sayesinde tüm mekanlara rahat bir şekilde sığar.

Cold Burner Door Teknolojisine Sahip

Baymak novadens kombi, enerji kayıplarını minimum seviyeye indiren Cold Burner Door yani soğuk kapak teknolojisine sahiptir. Yanan hava karışımı sonucunda ortaya çıkan sıcaklık, yanma odasında olan kapak yardımı ile dış ortamdan ayrıştırılır. Bu teknoloji sayesinde enerji kayıpları minimum seviyeye indirgenir ve yakıtlar boşa harcanmaz. Bütçenize katkı sağlarken doğayı da korumaya olanak sağlar.

Yüksek Tasarruf

Baymak novadens kombi, bulundurduğu Premix teknolojisi sayesinde kısa sürelerde ideal ısı kademesine ulaşır ve yüksek tasarruf elde etmenize imkân tanır. Evinizdeki ısı değerlerine bağlı bir şekilde ateşleme yapar ve gereksiz yakıt israfının önüne geçer.

Fiyat : --.-- TL

Baymak novadens premix , sahip olduğu üstün teknolojisi sayesinde ideal yanma ve tasarruf sağlıyor. Bu sayede Baymak kombi, hava ve gaz dengesini ahenk içinde ayarlayan sistemi ile en yüksek nitelikli Premix’e sahiptir. Premix teknolojiye sahip Baymak novadens kombiler ideal yanma seviyesini düşük sıcaklık değerleriyle yakalıyor ve ekonomik bir ısınma sağlıyor.Üstün teknoloji ile üretilen yoğuşmalı Baymak novadens premix kombilerin arıza tespiti, Led ekranlı kontrol panelleri sayesinde basit bir şekilde takip edilebiliyor ve gereken önlemin en kısa sürede alınmasını kolaylaştırıyor.

BAYMAK

Şık Tasarımın Modern Ayrıntıları

Standart model kombilere göre modern bir tasarıma sahiptir ve ısı ayarlama panelindeki çarpıcı tasarım her alanda şık görünümüyle göze çarpar.

Programlanabilir Oda Termostatı

Tam yoğuşmalı Baymak novadens premix kombi, odanızın ısı derecesi ideal sıcaklığa geldiğinde kendini beklemeye alan entegre programlama sağlayan oda termostatı bulunur. Aynı zamanda bu özellik sayesinde odanızın sıcaklığı düşmeye başladığında tekrar aktifleşerek ısı seviyesini yükseltir ve bilhassa enerji kayıplarının önüne geçer.

 

Teknik Özellikler;

 

  • A sınıfı mevsimsel enerji verimliliği klasmanına dahildir. Düşük elektrik kullanımı ve düşük doğalgaz kullanımı koşullarını sadece kış aylarında değil her mevsimde sunar.
  • Baymak novadens premix kombi, petek ve su ısıtmasında kullandığı elektrik enerjisinin %92’ si ölçülebilir bir performans sergiler. Bu sayede kullanım yaptığınız kadar fatura ödediğinize emin olursunuz.
  • Kapasitesinin 26 kWh enerji harcaması sayesinde kombiniz çalışması için gereken alt enerjiyi minimize eder.
  • 8 Litre genleşme tankı büyüklüğü güvenli kombi kullanımı sağlar. Oldukça tehlikeli bir hal alabilen patlamaların yaşanmaması için suyun genleşmesi esnasında açığa çıkabilecek basıncı kontrol altına alır.
  • Baymak novadens premix kombinin yıllık elektrik tüketimini 37kWh olarak ölçülendirir.
  • Çift eşanjör sayesinde borularda tıkanma yaşanma riskinin önüne geçerek kusursuz su akışı sağlanmasına olanak tanır.
  • Baymak kombiler, Cold Burner Door teknolojisine sahiptir.

Novadens Premix Cihaz Ölçüleri

Novadens Premix Baca Ölçüleri

C13’e Göre Yatay Metrajlar
C33’e Göre Yatay Metrajlar
Ø 80/125 için maks. 10 metre
Ø 80/125 için maks. 10 metre
Ø 60/100 için maks. 6 metre
Ø 60/100 için maks. 10 metre

* Her bir ek 90° dirsek 2 metreye eşittir.
* Her bir ek 45° veya 15° dirsek 1 metreye eşittir.

* Buderus GB062 Teknik Özellikler;

Baymak Novadens Premix Teknik Özellikleri
Değerler
Isıtma Kapasitesi
24,1
Sıcak Su Kapasitesi
30 kW
Verim (@40°C/30°C)
109%
Voltaj
230 V
Ağırlık
36 kg
Ölçüler
815 x 400 x 300 mm
Broşür
İndir
Montaj Kılavuzu
İndir