fbpx

Merkez: Üçevler Mahallesi Tanay Cad. No: 19 Kat: 2 D: 4 Nilüfer - BURSA

info@bursay.com.tr

Bursay 1996'dan Bu Yana

Biz Kimiz?

Biz Ürün Değil Hizmet Sunuyoruz... [Bursay Mühendislik]

Bursay Mühendislik 1996 yılında Bursa Gazcılar caddesinde kombi, klima ve kazan satışı ile Bursa’da hizmet vermeye başlamıştır. Zaman içerisinde hem bilgi hemde teknoloji anlamında kendisini geliştirerek bünyesine doğalgaz ve baca gibi özellikleri kazandırarak büyümesine devam etmiştir ve bursa şehri içerisinde geniş bir müşteri ağını elde ederek gelişimini sürdürtür. Bu gelişimin sürdürülebilirliğini ise müşteri memnuniyeti sağlamış ve günümüze kadar gelmiş Bursa‘nın en köklü mühendislik firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

bursay satış
bursay teknik servis
bursay servis
Bursay'ın Misyonu...

Müşterinin Parasından Önce Memnuniyetini Kazan

Müşterilerimize kaliteli yaşam alanları sunabilmek ve bunu gerçekleştirirken fiyat ve kalite politikasını maksimum seviyede tutmak. İyi hizmet anlayışını, hizmet talebinden bulunan tüm müşterilerimize yaşatmak ve yansıtmak. Bursay Mühendislik olarak maddiyatın ancak maneviyat ile mümkün olduğunun bilincindeyiz. Kaliteli hizmeti tüm müşterimizin hak ettiğini ve müşterilerimizin kendilerini paralarının karşılığını tam olarak aldıkları bir kurumda hissetmelerini sağlamak için tüm kadromuzla çalışıyoruz.

Bursay'ın Vizyonu...

Bursay Mühendislik iklimlendirme sektörünün eski ve köklü firmalarından biri olarak daima ilerlemeye ve Bursay ailesini daha da büyütmeyi, güçlendirmeyi hedeflemektedir. Hizmet alanlarımızı istediğimiz şekilde büyütüp genişletmeyi başarmış bir firma olarak şuanki hedefimiz sektörün en profesyonel ve dijital firması haline gelmektir. Teknoloji ile olan güçlü bağı ile müşterilerine sağladığı profesyonellikle hiç bir zaman yetinmeyip hep daha iyisi olabileceğine inanan bir ekip ruhu ile gelişimimizi devam ettirmekteyiz. Türkiye’nin ilk ve tek digital iklimlendirme şirketi olma yolundaki çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Ülkemiz adına iyi olmanın yetmediği en iyi olmaktan fazlası olmanın bilinci ve inancı ile çalışmalarımıza devam ediyor ve edeceğiz.