fbpx

Merkez: Üçevler Mahallesi Tanay Cad. No: 19 Kat: 2 D: 4 Nilüfer - BURSA

info@bursay.com.tr

Alüminyum Havlupan Avantajları

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
lojimax alüminyum dizayn havlupan

Banyolarınızın tamamlayıcı aksesuarı olabilecek kusursuz ürünlerden biri de alüminyum havlupan dır. Standart havlupanlara göre çok daha şık bir görünüm sunan bu ürünler, aynı zamanda size çok daha yüksek bir konfor sunar. Kusursuz bir şekilde preslenen alüminyum malzeme, aynı zamanda size çok daha uzun süreli bir kullanım sağlıyor. Alüminyum havlupan, merkezi sistemlerde de bireysel sistemlerde olduğu gibi rahatlıkla tercih edilebilir.

Havlupan Nedir?

alüminyum dizayn havlupan lojimax

Yapı sektörünün üzerinde en çok çalışma yürüttüğü alanlardan bir de, ıslak zemin denilen banyo, tuvalet ve mutfaklardır. Banyolar, özellikle yurtdışında içerisinde yalnızca bir küvetin bulunduğu odalar olarak görülmekteydi. Günümüzde ise banyolar, içerisinde küvet haricinde birçok elemanı barındırıyor. Bu ögelerin başında da standart havlupan, alüminyum dizayn havlupan ve dekoratif havlupanlar geliyor. Bu ürünler, estetik ve konfor yaratma özelliği sayesinde en üst sırada yer alıyor.

Hidrolik sistemlerde yaygın kullanılan eski tip havlupanların yerini, sonrasında yaygın olarak tercih edilen elektrikli havlupanlar aldı. Ayrıca alüminyum havlupanlar, yalnızca banyolarda değil diğer ıslak zemin olarak tabir edilen mutfak gibi alanlarda da yaygın olarak kullanılmaya başladı. Günümüzde kullanıcılar, estetik görünüm ve konforu bir arada sunan havlupanlara, evlerinin birçok kullanım alanında yer vermeye başladılar.

Neden Alüminyum Havlupan Tercih Etmelisiniz?

Banyo, salon ve mutfak gibi alanlar sanatsal bir dokunuş eklemek istediğiniz yerler olabilir. Dekorasyonunu tamamlamak istediğiniz bir banyoda, alüminyum dizayn havlupan tercih ederek tarz bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Bu sayede, banyonuzu tek düze bir görünümden uzaklaştıracaksınız. Böyle bir seçim yaparken, dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de işlevselliktir. Mahalin hacmine göre ısıl verimi en yüksek olan ürünü seçmeniz bu bakımdan önem taşıyor.

Alüminyum havlupan aynı zamanda, üretiminde kullanılan alüminyum malzeme sayesinde, size uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Standart bir radyatörden çok daha uzun ömre sahip olan bu ürün, aynı zamanda ısı transferinde oldukça başarılı. Üzerinde birçok farklı boyama tekniği ve kaplama malzemesi ile üretilebilen bu ürünler, dekorasyonlarınızda oldukça şık durabilir.

alüminyum havlupan kullanım

Alüminyum Havlupanın Avantajları Nelerdir?

  • Standart havlupandan alacağınız enerjiyi çok daha ekonomik bir şekilde sunar.
  • Montajı küçük bir hacme sahip olduğundan, oldukça kolaydır.
  • Bakımı ve temizliği oldukça kolaydır.
  • Çok daha uzun ömürlü ve kalitelidir.
  • Birçok farklı boyama ve kaplama seçeneği mevcuttur.

Alüminyum Havlupan Seçiminde ve Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Havlupan seçimi yapılırken akla gelebilecek ilk sorulardan bir de, verim alabilmek için havlupan ölçüsünün ne olması gerektiğidir. Bu sorunun cevabı banyo, tuvalet, mutfak ve diğer birçok kullanım alanının etkili bir şekilde ısınabilmesi için oldukça önemlidir. Ürünü kullanacağınız mekanın büyüklüğüne göre bir kapasitesi seçmeni oldukça önemlidir.

Alüminyum havlupan kullanırken dikkat edilmesi gerek en önemli unsur, ürünü asla bir kimyasal madde ile temizlememeniz gerektiğidir. Ürünü temizlerken yalnızca nemli bir bez kullanmanız yeterli olacaktır.

alüminyum havlupan dikey

Sizde Dekorasyonunuzda Alüminyum Dizayn Havlupanı Tercih Edin

Birçok farklı kullanım alanına sahip olması bakımından alüminyum havlupan, son yıllarda oldukça tercih ediliyor. Aynı zamanda, uzun ömürlü ve kolay bakımı sayesinde sizlere konforunuzdan ödün vermemeniz konusunda yardımcı olacak. Farklı renklerde ve özel kaplama seçenekleri ile bu ürünlere, Türkiye’nin lider Alüminyum dizayn havlupan üretici firması Lojimax ile sahip olmak çok kolay. Sizde, 25 yılı aşkın süredir profesyonel ekibi ile çalışmalarını gerek yurtiçi gerek yurtdışı birçok alanda yürüten bu firmayı tercih ederek, uzun yıllar konfor ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz.

wpntr

wpntr

Yorumlar;

Biz Kimiz?

Bursay Mühendislik 1996 yılında Bursa Gazcılar caddesinde kombiklima ve kazan satışı ile Bursa’da hizmet vermeye başlamıştır.

Güncel Yazılar

Takipte Kalın

Youtube Kanalı

Bültenimize abone olun!

Bursay Mühendislik 1996 yılında Bursa Gazcılar caddesinde kombi, klima ve kazan satışı ile hizmet vermeye başlamıştır.

Yazıyı Paylaş:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn