fbpx

Merkez: Üçevler Mahallesi Tanay Cad. No: 19 Kat: 2 D: 4 Nilüfer - BURSA

info@bursay.com.tr

Şıklık İçin Lojimax Alüminyum Radyatör

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
dizayn alüminyum radyatör

Evleriniz için konforun yanında şık tasarıma sahip bir radyatöre sahip olmak istemez misiniz? Alüminiyum radyatör size sıcacık yaşam alanlarıyla beraber, şık tasarımları ile tarz bir görünüm sunuyor. Özgün tasarıma sahip bu ürünler, kaliteli alüminyum malzemeleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Alüminyum radyatör standart radyatörlere göre çok daha az su ile ısınma sağıyor. Böylece çok daha az tüketim ile konforlu bir ortama sahip olabilirsiniz.

lojimax dizayn radyatör
Retro Alüminyum Radyatör Tasarımlar

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Alüminyum Malzeme

Özel Alüminyum alaşımları sayesinde Lojimax alüminyum radyatör, uzun yıllar dayanıklı bir yapıya sahip. Bu sayede ürünü gönül rahatlığı ile çok uzun bir süre kullanabileceksiniz. Aynı zamanda, bu malzeme geri dönüştürülebilir yapısı sayesinde çevreye karşı duyarlıdır. Alüminyum alaşımı, dünyada demir esaslı malzemelerden sonra en önemli metal yapısını oluşturuyor. Böylece, hafif metaller arasında ister saf halde olsun ister alaşım olarak kullanılsın, en çok tercih edilen türdür. Hafif ve aynı zamanda yüksek dayanıma sahiptir. Alüminyum radyatör aynı zamanda, iletkenliği oldukça yüksek olması bakımında da oldukça tercih ediliyor.

Alüminyum Malzemenin Özellikleri

Birçok alanda olduğu gibi radyatörlerde de malzeme kalitesinin yanında ağırlık oranının az olması oldukça önemli. Alüminyum radyatör montajı, malzeme özellikleri sayesinde çok daha kısa sürede kolayca yapılabiliyor. Bu malzemenin diğerlerine göre ağırlık oranları aşağıda verilmiştir;

METALLERÖZGÜL AĞIRLIKİZAFİ AĞIRLIK
Mg-Alaşımları1.80.64
Al-Alaşımları2.81.00
Çinko7.12.60
Kalay7.32.66
Çelik7.92.82
Pirinç8.53.03
Bronz8.83.14
Nikel8.93.18
Bakır8.93.18
Kurşun11.34.03

Tablodan da anlaşılabileceği üzere, çelik malzeme alüminyumdan yaklaşık 3 kat daha ağır bir yapıya sahiptir. Bu durum alüminyumun işlevini daha da arttırmaktadır.

Lojimax alüminyum radyatör, aynı zamanda korozyona karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu da ömrünün uzatan etkenler içinde en önemlisidir. Aynı zamanda birçok kimyasal maddeye karşı yüksek dayanım oranı gösteriyor. Isı ve elektrik akımını çok iyi ileten alüminyum alaşım bu sayede birçok farklı alanda oldukça tercih ediliyor.

Zengin Renk Seçenekleri

Mükemmel teknolojinin bir ürünü olan dizayn radyatör birçok farklı özelliğe sahiptir. Bunlarda bir başkası da farklı boyama ve kaplama seçenekleri sayesinde dekorasyonlarınızda esneklik sağlamasıdır. Bu sayede yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandırmanız mümkün. Aynı zamanda birçok farklı renk seçeneği sizlere sunuluyor. Elektrostatik boyama özelliği ile renkler uzun yıllar canlılığını koruyabiliyor.

lojimax alüminyum radyatör

Sizde Şık Bir Alüminyum Dizayn Radyatöre Sahip Olmak İstemez Misiniz?

Alüminyum dizayn radyatör, gerek uzun ömürlü olması gerekse şık tasarımları sayesinde herkesin tercih ettiği bir ürün haline geliyor. Aynı zamanda verim ve tasarrufu da elden bırakmayan yapısı, ev ekonominize katkıda bulunacak. 25 yılı aşkın süredir çalışmalarını bu doğrultuda ilerleten ve Alüminyum radyatör üretiminde bir dev haline gelen Lojimax, sizlere eşsiz bir ürün gamı sunuyor.

Dünya çapında 140’a varan ürün çeşitliliği sayesinde lider durumda olan marka, zengin ürün çeşitliliği sayesinde tüm kullanım alanlarınıza yeni bir soluk getiriyor. Sizde evlerinize Lojimax alüminyum dizayn radyatör ile farklı bir tarz yakalayın.

Ömer Faruk Yaman

Ömer Faruk Yaman

Yorumlar;

Biz Kimiz?

Bursay Mühendislik 1996 yılında Bursa Gazcılar caddesinde kombiklima ve kazan satışı ile Bursa’da hizmet vermeye başlamıştır.

Güncel Yazılar

Takipte Kalın

Youtube Kanalı

Bültenimize abone olun!

Bursay Mühendislik 1996 yılında Bursa Gazcılar caddesinde kombi, klima ve kazan satışı ile hizmet vermeye başlamıştır.

Yazıyı Paylaş:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn