Bosch Klima Fiyatları

Alman teknolojisinin kusursuz örnekleri olan Bosch split klimalar eninizin konforu için özel olarak üretildi. Çeşitli kapasite seçenekleri sayesinde ister konutlarda ister ticari projelerde rahatlıklar tercih edebilirsiniz. Estetik ve şık bir görünüme sahip olan Bosch split klimalar her eve uyum sağlayarak modernlikten ve şıklıktan ödün vermemenizi sağlar. Montajı kolay olan iç ve dış üniteleri sayesinde konfora olabildiğince çabuk ulaşmanızı sağlar. Bosch Split Klimalar ile konfor ve tasarruf bir arada. Geniş ürün gamı sayesinde her bütçenin Bosch Split klimaya ulaşabilmesi mümkündür. Bosch ürün gamında yer alan duvar tipi, salon ve kaset tipi seçenekleri ile bütün projelerinizde sorunsuz çalışacaktır.

Standart Inverter Klima

Bosch Scplit Inverter Özellikler;

Inverter teknolojisinin farkını Bosch ile yaşayın
  • Wi-Fi Kontrol desteği sayesinde ister akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan internet üzerinden bulunduğunuz her yerden Bosch RAC 8000 Klimayı kontrol edebilirsiniz
  • 9500-2400 arasında 4 farklı kapasite seçeneği ile geniş kullanım alanı sunmaktadır.
  • A++ enerji verimliliği ile ekonomik çözümler sunar
  • Enerji verimliliği bağımsız denetçi kuruluşlar tarafından test edilip onaylanmıştır.

0,000 TL (KDV dahil)

Neden Bosch Klima Kullanmalıyım...

Bosch RAC 8000 duvar tipi Split Klima 9.500 ila 24.000 arasında 4 farklı kapasite seçeneği ile farklı çözüm seçenekleri sunmaktadır. Ekonomik modu sayesinde az elektrik harcayarak rahat bir ev ortamı kurabilirsiniz. A++ enerji verimliliğine sahip olan Bosch RAC 8000 Split Klima ile üst düzey enerji verimliliği imkânı sunuluyor. Wi-fi kontrol sistemi sayesinde Bosch RAC 8000 Split Klimayı ister akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan bulunduğunuz her yerden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede günün her saati eviniz istediğiniz kadar konforlu ve serin kalacaktır.

Call Now ButtonBize Ulaşın