Buderus GB062 ; Tam Yoğuşmalı Kombi

Buderus Logamax Plus GB062 kombi 24 kW ısıtma ve 30 kW sıcak su kapasitesine sahiptir. Tam yoğuşma ve Alman Teknolojisinin kusursuz bir örneği olan GB062 kombi kullanıcılara daimî bir konforu garanti etmektedir. Geniş ayar yelpazesinden oluşmaktadır bu sayede verimli çalışır. GB062 kombi fiyatı bursa piyasadaki diğer kombilere göre yüksektir ancak Buderus ’un en uygun tam yoğuşmalı kombisidir. Geniş modülasyon aralığı sayesinde konforun yanında doğalgazdan tasarruf etmenizi de sağlar.

Logamax Plus GB062

logamax-plus-gb072

Buderus Logamax Plus GB062 Özellikler;

Yüksek yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi ile Buderus Kombi GB062

  • 24 kW ısıtma ve 30 kW sıcak su kapasitesi ile GB062
  • 1:3 modülasyon aralığı ile%109 yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi sağlıyor
  • Alüminyum-Silisyum alaşımlı döküm eşanjörü ile minimum doğalgaz tüketimi sağlıyor
  • 3 yıldız sıcak su konforu

5,200 TL (KDV dahil)

Teknik Özellikler;
  • Buderus Logamax Plus GB062 Tam Yoğuşmalı Kombi 24kW ısıtma kapasitesi ve 30 kW sıcak su kapasitesine sahiptir. Yüksek sıcak su kapasitesi sayesinde yakıttan tasarruf ederek daha ekonomik ısınmanın keyfine varacaksınız.
  • Geliştirilen yoğuşma teknolojisi ile yüksek verim ve çok düşük gaz tüketimi (%109’a varan verim değeri)
  • Özel Al-Si alaşımlı eşanjörü sayesinde yüksek enerji verimliliğinin yanı sıra yakıttan tasarruf etmenizi sağlıyor. Korozyona dayanıklı olan bu eşanjör ile baca gazı sıcaklıklarının düşürülmesi sağlanır böylece gaz hacmi azaltılır ve su buharı yoğuşturularak baca gazındaki enerjiden faydalanılmış olur.
  • 300 mm derinlik, 815 mm’lik kompakt boyu sayesinde dar alanlarda bile montaj imkânı sağlıyor. Böylece Logamax Plus GB062’nin üstün teknolojisini her evde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Modern görünümün yanı sıra yeni nesil arka aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde kolay kullanım sağlıyor.

Neden Buderus GB062 Kombi Kullanmalıyım...

Buderus GB062’nin geliştirilmiş donma koruması sayesine soğuk kış aylarında kombinizin zarar görmesi ve sistemin aksamamasını sağlar. Kompakt ölçüleri sayesinde evinizde fazla yer kaplamaz. Dakikada 10 litre su ısıtma kapasitesi ile sıcak suyu her an elinizin altında bulma imkanı sağlar. Buderus kombiler kendileri ile uyumlu kablolu veya kablosuz oda kumandaları ile birlikte kullanıldıklarında modülasyon özelliği açığa çıkar ve yakıttan her ay en az %15 oranında tasarruf etmenizi sağlar.

Call Now ButtonBize Ulaşın