fbpx

Merkez: Üçevler Mahallesi Tanay Cad. No: 19 Kat: 2 D: 4 Nilüfer - BURSA

info@bursay.com.tr

Demirdöküm Atromix Kombi ; Tam Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Atromix kombi içerisindeki premix tam yoğuşmalı eşanjör sayesinden tam yoğuşmanın konforunu ve aynı zamanda düşük doğalgaz faturasının avantajını elde edebilirsiniz. Geliştirilmiş modülasyon ve yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük doğalgaz faturası ile konforun keyfini çıkarın. Farklı kapasitelerde kombiler ile her eve uygun cihazınızı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Demirdöküm Atromix kombi aynı zamanda sessiz çalışması ile evinizin her zaman kombi gürültüsünden uzak kalmasını sağlayın. A sınıfı ısıtma verimliliği sayesinde minimum tüketim maksimum verimi elde edebilirsiniz.

Atromix Kombi

Yogusmali Kombi

Atromix Kombi Özellikler;

 • 20, 24 ve 28 kW kapasite seçeneği
 • Kolay kullanım sunan kontrol paneli
 • Maksimum sıcak su konforu
 • Paslanmaz Alüminyum – Silisyum eşanjör
 • Erp geçince hazır alt yapı desteği
 • Servis kolaylığı ve bakım kolaylığı
 • Çevre dostu
 • Hızlı sıcak su konforu ve düşük ses seviyesi

KDV Dahil Fiyatı: 4.750 TL

Alüminyum-Silisyum Paslanmaz Eşanjör

 • Kompakt boyutlu ve hafif yapı
 • Isı transfer kalitesi yüksek seviye
 • Alüminyum-Silisyum alaşımı ile yüksek dayanım kapasitesi ve uzun ömürlü

Good Design ve Green Good Design Ödülü

%100 Türk tasarıma sahip ve yerli üretim olan Atromix Kombi, dünya çapında en prestijli ödüllerden biri olan Good Design ve Green Good Design sahibidir.

Yogusmali Kombi

Demirdöküm Avantajları

Fan Modülasyonu
Kombinin ihtiyaç duyduğu sıcaklığa göre fanın hızını ayarlama özelliği sayesinde fan düşük ses seviyesi ve yüksek verim ile çalışır.
Migo Akıllı Oda Termostatı

Telefonunuz ile rahatlıkla kontrol edebileceğiniz Migo Akıllı Oda Termostatı, anlık olarak iç ve dış ortamdaki oda sıcaklığını ve istenilen sıcaklığı otomatik olarak kaydeder. Konfor alışkanlıklarınızı kaydederek enerji kullanımını buna göre planlar, bu sayede tasarruf etmenizi sağlar.

demirdöküm oda kumandası
Demirdöküm Kombi Teknik Özellikler Atromix
Isıtma Kapasitesi
24,1 KW
Genleşme tankı hacmi
7 litre
Verim
92 %
Net Ağırlık
29,9 kg
Ölçüler
700x390x280 mm
Broşür
Kullanma Kılavuzu
İndir

DemirDöküm Yoğuşmalı Kombi Nasıl Çalışır?

Kombilerin doğalgaz tüketimi esnasında yanma sonucu oluşan atık gazın içerisinde yüksek miktarda su buharı ortaya çıkar. Standart kombiler 150 °C ‘ye varan bu atık gazın enerjisini değerlendiremez. DemirDöküm yoğuşmalı kombiler ise yanma sonucu oluşan baca gazı içerindeki su buharının enerjisini sisteme geri kazandırarak kombiye aktarır ve tekrar değerlendirir. Bu sayede hem tasarruf sağlar hemde çevreye zararlı gaz salınımını azaltır.

Standart kombilerde 100 liralık doğalgaz tüketiminin 23 lirası kayıp olarak havaya karışırken, DemirDöküm yoğuşmalı kombilerde bu tutar 3 liraya kadar düşmektedir. DemirDöküm yoğuşmalı kombiler bacadan çıkan gazın enerjisini değerlendirerek enerji tasarrufu sağlar.

bursay

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.