fbpx

Merkez: Üçevler Mahallesi Tanay Cad. No: 19 Kat: 2 D: 4 Nilüfer - BURSA

info@bursay.com.tr

Demirdöküm Nitromix Kombi ; Tam Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Nitromix kombi paslanmaya dayanıklı çelik premix eşanjörü sayesinde konfordan taviz vermeden doğalgaz faturasından tasarruf edebilir ve uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Geliştirilmiş yoğuşma teknolojisi ile ısıtma ve sıcak su konforu tüm yıl sizinle. Farklı kapasite seçenekleri ile farklı büyüklükteki evler ile kusursuz uyum sağlar. Demirdöküm Nitromix Kombi sessiz çalışarak evinizin her zaman huzurlu kalmasını sağlar. A sınıfı ısıtma verimliliği ile doğalgaz tüketimini minimumum seviyede tutarak yakıttan tasarruf etmenizi sağlar.

Nitromix Kombi

DemirDokum Kombi

Nitromix Kombi Özellikler;

  • 24, 28 ve 35 kW kapasite seçeneği
  • A sınıfı yüksek ısıtma ve kullanım suyu verimliliği
  • Modülasyonlu fan
  • Paslanmaz çelik eşanjör
  • Akıllı ısıtma sistemi
  • Çevre dostu
  • Hızlı sıcak su konforu ve düşük ses seviyesi

KDV Dahil Fiyatı: 5.250 TL

Paslanmaz Çelikten İmal Edilen Premix Eşanjör

  • Dairesel şekle sahip paslanmaz çelik yapısı ile yüksek ısı transferi
  • Uzun ömürlü
  • Maksimum yakıt tasarrufu

Good Design ve Green Good Design Ödülü

%100 Türk tasarıma sahip ve yerli üretim olan Atromix Kombi, dünya çapında en prestijli ödüllerden biri olan Good Design ve Green Good Design sahibidir.

DemirDokum Kombi

Avantajlar

Elektrik Tasarrufu Sağlayan
Frekans Kontrollü Pompa

İhtiyaç duyulan pompa kademesi hızı yüksek verime sahip pompa sayesinde otomatik olarak ayarlanabilir. Böylece elektrik sarfiyatı minimuma indirgenmiş olur.

Migo Akıllı Oda Termostatı

Telefonunuz ile rahatlıkla kontrol edebileceğiniz Migo Akıllı Oda Termostatı, anlık olarak iç ve dış ortamdaki oda sıcaklığını ve istenilen sıcaklığı otomatik olarak kaydeder. Konfor alışkanlıklarınızı kaydederek enerji kullanımını buna göre planlar, bu sayede tasarruf etmenizi sağlar.

demirdöküm oda kumandası

DemirDöküm Yoğuşmalı Kombi Nasıl Çalışır?

Kombilerin doğalgaz tüketimi esnasında yanma sonucu oluşan atık gazın içerisinde yüksek miktarda su buharı ortaya çıkar. Standart kombiler 150 °C ‘ye varan bu atık gazın enerjisini değerlendiremez. DemirDöküm yoğuşmalı kombiler ise yanma sonucu oluşan baca gazı içerindeki su buharının enerjisini sisteme geri kazandırarak kombiye aktarır ve tekrar değerlendirir. Bu sayede hem tasarruf sağlar hemde çevreye zararlı gaz salınımını azaltır.

Standart kombilerde 100 liralık doğalgaz tüketiminin 23 lirası kayıp olarak havaya karışırken, DemirDöküm yoğuşmalı kombilerde bu tutar 3 liraya kadar düşmektedir. DemirDöküm yoğuşmalı kombiler bacadan çıkan gazın enerjisini değerlendirerek enerji tasarrufu sağlar.

DemirDöküm Teknik Bilgi Nitromix
Isıtma Kapasitesi
22,4 KW
Genleşme tankı hacmi
7 litre
Verim
92 %
Net Ağırlık
32,3 kg
Ölçüler
740x420x310 mm
Broşür
Kullanma Kılavuzu
İndir

Neden Demirdöküm Nitromix Kullanmalıyım...

Demirdöküm nitromix demirdöküm ailesinin en çok ilgi gören üyesi olmakta birlikte premix eşanjörü ile en yüksel yoğuşma verimine sahip kombisidir. Aynı zamanda bütün kumanda modüllerini destekleyen tam yoğuşma ve modülasyon yapabilen üstün kalitede bir kombidir. Modülasyonlu sirkülasyon pompasına ve baca fanına sahiptir. Peki ne işe yarıyor? Pompanın modülasyonlu olması yoğuşmalı kombilerin küçük evlerde de yoğuşma yaparak çalışmasını sağlıyor ve daha az elektrik harcıyor, modülasyonlu fan ise ideal doğalgaz yanma oranının yakalanmasını sağlıyor ve yoğuşma verimi ile doğalgaz faturanızın düşmesini sağlıyor.

bursay

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.