Viessmann Kombi

Viessmann Kombi

Viessmann kombi uluslararası öncü ısı tekniği üreticilerinden biri olarak, eksiksiz ürün programı ile tüm kullanım alanları ve enerji kaynaklarına yönelik ideal çözümler sağlıyor. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz tüm ısıtma ürünlerine güvenle sahip olabilirsiniz. İşinin uzmanı ekibimiz sayesinde sizin için en uygun kombiyi seçmenize yardımcı oluyoruz.

Gelişmiş yoğuşma teknolojileri sayesinde kendisini kısa sürede geri ödeyen viessmann kombi yıllarca güvenle kullanmanıza imkan veriyor. Bu sayede viessmann kombi fiyatları yapacağınız yatırımı size en kısa sürede geri ödeyecek seviyededir.

Viessmann Kombi Tüm Kullanım Alanlarına Uygun Çözümler Sunuyor

viessmann kombi vitodens 100

Viessmann
Vitodens 100-W

Viessmann
Vitodens 100-W

Yüksek yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi ile Viessmann Kombi Vitodens 100

garanti-icon

2 yıl garanti

LCD ekran icon

LCD ekran

Doğa Dostu

garanti-icon

3 yıl

garanti

LCD ekran icon

LCD

ekran

yogusma-icon

Tam

Yoğuşmalı

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

viessmann kombi vitodens 050

Viessmann
Vitodens 050-W

Viessmann
Vitodens 050-W

Yüksek yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi ile Viessmann Kombi Vitodens 050

garanti-icon

2 yıl garanti

Korumalı Ekran

Kompakt Boyut

garanti-icon

3 yıl

garanti

LCD ekran icon

LCD

ekran

yogusma-icon

Tam

Yoğuşmalı

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

viessmann kombi vitodens 111

Viessmann
Vitodens 111-W

Viessmann
Vitodens 111-W

Yüksek yoğuşma verimi ve düşük doğalgaz tüketimi ile Viessmann Kombi Vitodens 111

garanti-icon

2 yıl garanti

LCD ekran icon

LCD ekran

yogusma-icon

Tam Yoğuşmalı

garanti-icon

3 yıl

garanti

LCD ekran icon

LCD

ekran

yogusma-icon

Tam

Yoğuşmalı

*Fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Viessmann Oda Kumandaları

Yeni Nesil Viessmann Kombilerle Enerji Tasarrufu

Viessmann yoğuşmalı kombiler avrupa standartlarındaki yüksek performansı ile evleri ısıtmaya devam ediyor.

ERP yani enerji ile ilgili ürünler yönetmeliğine göre viessmann yoğuşmalı kombiler verim açısından yüksek değerlere sahipler. A sınıfı verimlilik sınıfındaki kombiler oda termostatı gibi küçük ilave ekipmanlarla A+ sınıfına kadar kolayca yükselebiliyor. Yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı viessmann yoğuşmalı kombiler sahip oldukları alman teknolojisi sayesinde daha az enerji harcayarak daha fazla tasarruf sağlıyor. En önemsilide düşük emisyon değerleri sayesinde çevreyi koruyarak uzun yıllardır doğa dostu kombiler arasında yer alıyor.

Sizde viessmann kombileri tercih edin. Hem çevrenizi hemde cebinizi koruyarak soğuk kış günlerini sıcak yuvanızda yıllar boyu gönül rahatlığıyla geçirin.

Viessmann Kombi Teknolojisi ile Evinizin Isısını Kontrol Edin

Evinizde verimsiz, eski ve arızalanma riski yüksek olan bir kombi kullanıyorsanız, en iyi seçeneğiniz kombinizi kayıplarınızı azaltacak yeni bir model ile değiştirmek olabilir. Sahip olduğunuz eski kombinizi yeni nesil yoğuşmalı viessmann kombi ile değiştirerek, enerji giderlerinizden büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda yenileme işleminden sonra kombi arızalanma riskinden de endişe etmenize gerek kalmaz.


Kombi verimliliğinde etkili olan tek faktör kombinin modeli değildir. Kombinizi nasıl kullandığınızda maliyet üzerinde oldukça büyük bir etkiye sahiptir. Viessmann kombi sayesinde artık faturalarınız kontrol altında olacak ve size çeşitli kontrol imkanları sunacaktır. İdeal olarak kombili sisteminiz için eksiksiz bir kontrol seti; programlayıcı, oda termostatı veya termostatik vana seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.


Bu ürünlerden en az birine viessmann kombi yanında sahip olarak ve bunları doğru bir şekilde nasıl kullanabileceğinizi öğrenerek, yakıt maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse oda termostatınızın ayarını yalnızca bir derece bile düşürerek yılda %6 civarında ısıtma giderlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

Viessman Kombi Kullanım Suyu Sıcaklığı ve Yaz Modu Ayarları

Bursay

Viessmann vitodens 050 veya 100 cihazında merkezi ısıtma ve kullanım suyu sıcaklığı ayarlaması nasıl yapılır? 

 1. Bir kez mod tuşuna basıyoruz ve karşınızda gördüğünüz çeşme işareti yanıp sönüyor. Karşınızda gördüğünüz değer o an kullanım suyunda kullanmak istediğiniz veya kullanmakta olduğunuz değerdir.
 2. Hangi sıcaklıklarda kullanmak istiyorsanız ayarlayabilirsiniz. Örnek olarak 45 dereceye ayarlayıp OK tuşuna bastığınızda ana menüye dönüyor.
 3. Isıtma tesisatında ise 2 kere mod tuşuna bastığınızda radyatör (petek) işaretinin yanıp söndüğünü göreceksiniz.
 4. Bu aşamada radyatörlere kaç derece sıcak su göndermek istiyorsanız onu ayarlıyorsunuz. Ve OK tuşuna basıyorsunuz.

Viessman Kombi Yaz Modu Ayarları

Yaz modunda ise yukarıda yönergelerde kullanım suyunu ayarladığınız aşamaya geliyorsunuz ve derece ekranı karşınıza geldiğinde aşağı tuşuna basılı tutuyoruz. Derece aşağı doğru düşmeye başlıyor ve sonunda OFF yazısı çıktığında OK tuşuna basarak ana menüye dönüyorsunuz. Bu şekilde viessmann kombinizi yaz moduna almış oluyorsunuz.

Viessmann Kombi Bakımı

Viessmann kombi bakımını en az yılda bir kez yetkili servis firmalarına ya da bizim gibi alanında uzman ekibe sahip bir firmaya yaptırmalısınız. Bu sayede cihaz ile alakalı elektrik bağlantısı ve contalara kadar olan her konuda önemli kontrollerinizi de yaptırmış olursunuz. Aynı zamanda kombinizin doğru basınç ile çalışması sağlanarak hasarlı veya aşınmaya maruz kalmış parçalar değiştirilecek ve cihaz gerektiği gibi temizlenebilecektir.

Kombi Bakımının Faydaları

Sahip olduğunuz viessmann kombi için düzenli olarak bakım işlemini gerçekleştirdiğinizde problemler hızlı bir şekilde tespit edilip giderilebilir. Hatta çok daha büyük ve yüksek maliyete neden olabilecek arızaların ortaya çıkmadan müdahale edilmesi sağlanabilir. Bakımın cihazın kullanım ömrünü ciddi ölçüde optimize etmede önemli bir rol oynadığı unutulmamalıdır.


Kombi bakımınızı düzenli aralıklar ile yaptırmadığınızda cihazınız ile ilgili problem yaşamanız oldukça olağandır. Ayrıca bu olumsuz koşullar ürün garantinizin de geçersiz kılınmasında neden olabilir. Viessmann kombi bakımları düzenli olarak yapıldığında cihazınızın ömrünü uzatır, enerji tasarrufu elde ederek çok daha düşük doğalgaz ve elektrik faturaları ödeyebilirsiniz.


Sonuç olarak kışın iyi ısınarak, çok daha güvenli ve hesaplı bir şekilde geçmesini istiyorsanız bakım işini mutlaka uzmanlara teslim etmelisiniz. Bakımı yapılmamış kombiler hangi marka olursa olsun kazalara davetiye çıkarabilir. Bu nedenle viessmann kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırdığınız taktirde karbonmonoksit sızıntıları gibi olası tehlikelere karşı zamanında tespit ile güvende olabilirsiniz.

Kombi Bakımınızı Aksatırsanız Ne Olur?

 • Düzenli olarak bakımını yapmadığınız kombilerin çalışma ömürleri kısalır.
 • Viessmann kombi fabrikasyon değerlerinde olması gerektiği gibi yüksek verimle çalışamaz.
 • İleride oluşabilecek arızalar yüzünden ekonomik açıdan zarar etmenize neden olabilir.
 • Normalden çok daha fazla yakıt tüketerek yakıt giderlerinin artmasına neden olur.
 • Ani bozulmalarla karşılaşılabilir, ekstradan ve çok büyük arıza maliyetleri oluşabilir.
 • Yanma ayarları bozulabilir.
 • Yaşam alnını istendiği ölçüde ısıtamayabilir
 • Can ve mal güvenliği tehdit altına girebilir.